Інформація про доставку

Умови доставки

Вартість доставки товарів становить 20-60 грн. і залежить від віддаленості маршруту, ваги товару і обраного способу доставки. Слід підкреслити, що вартість доставки досить символічна і не зробить істотного впливу на загальну вартість замовлення.

Доставляємо товари по всій Україні, доставка по м. Тернопіль – безкоштовна.

Замовлення, зроблені до 17-00, ми відправляємо цього ж дня, доставка займає 1-2 дні в залежності від міста призначення. Після отримання замовлення ви зможете оглянути товар, після чого на місці оплатити покупку.

Доставка по Україні

Доставка відбуватися за наступною схемою:

 

  1.  Ми заповнюємо декларацію на вантаж у службі доставки (Нова Пошта, Автолюкс, Нічний Експрес, Гюнсел, УкрПошта).
  2. Перевізник оцінює вантаж і після згоди відправника щодо ціни перевезення, вантаж оформлюється.
  3. Після того як перевізник оформив вантаж ми повідомляємо покупцеві номер декларації (накладної), термін доставки і дату прибуття.
  4. Одержувач приходить в офіс перевізника в своєму місті, перевіряє вантаж і оплачує вартість товару.

 

УВАГА: ПОКУПЕЦЬ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ (водійського посвідчення) І ПОВИНЕН ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ (НАКЛАДНОЇ).

При відсутності документів перевізник товар не видасть!

Також Ви маєте можливість замовити додаткову послугу – доставка товару до дверей покупця. Розцінки та іншу додаткову інформацію про послугу доставки Ви зможете дізнатися за телефоном в регіональному представництві у Вашому місті та на сайті компаній.

Доставка за кордон

Наш інтернет-магазин доставляє товари в усі країни світу, і в тому числі країни СНД. Вартість такої доставки складає 8 - 30 $ додатково до вартості товару в нашому каталозі. Товар доставляється протягом 12-21 робочих днів. Доставка за кордон тільки для передплачених замовлень.

З огляду на терміни надходження грошей і час на відправку і доставку товарів, робіть свої замовлення завчасно. Дякуємо!

Повернення і обмін

Повернення і обмін товарів нашого інтернет магазину проводиться відповідно до закону України "Про захист прав споживачів".

Згідно із законом поверненню або обміну не підлягають рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби та дитячі іграшки м'які.