Упаковка подарунків

Упаковка подарунків
Показати:
Сортування:

Упаковка для товарів, об'ємна вага яких не перевищує 2 кг. Не знаєте яку упаковку вибрати? Аши мене..

45.00 грн

Упаковка для товарів, об'ємна вага яких не перевищує 2 кг. Не знаєте яку упаковку вибрати? Аши мене..

35.00 грн

Упаковка для товарів, об'ємна вага яких не перевищує 1 кг. Не знаєте яку упаковку вибрати? Аши мене..

25.00 грн

Розмір пакета для упаковки 18 х 9 х 23 см. Матеріал: папір. Колір зелений ..

11.00 грн

Розмір пакета для упаковки 18 х 9 х 23 см. Матеріал: папір. Колір: темно - синій ..

11.00 грн

Розмір пакета для упаковки 18 х 9 х 23 см. Матеріал: папір. Колір червоний ..

11.00 грн

Розмір пакета для упаковки 16 х 9 х 39 см. Матеріал: папір. Колір: білий ..

15.00 грн

Розмір пакета для упаковки 16 х 9 х 39 см. Матеріал: папір. Колір коричневий ..

15.00 грн

Розмір пакета для упаковки 25 х 11 х 32 см. Матеріал: папір. Колір: білий ..

18.00 грн

Розмір пакета для упаковки 25 х 11 х 32 см. Матеріал: папір. Колір: зелений ..

18.00 грн

Розмір пакета для упаковки 25 х 11 х 32 см. Матеріал: папір. Колір: темно-синій ..

18.00 грн

Упаковка подарунків на кшталт огранювання дорогого алмаза. Щоб увага рідної людини, друга або колеги здалася адресату ще ціннішою, йому потрібна гідна оправа. Більш того, часто вона відіграє не тільки декоративну функцію: надійна упаковка захищає нову річ від механічних пошкоджень і пилу. І, звичайно ж, не можна забувати про чарівне почуття передчуття, випробувати яке можна, лише повільно розв'язуючи стрічки на подарунковому пакеті або звільняючи невелику коробочку від паперу, що приємно шарудить.

Різновиди і особливості упаковки для подарунків

Найпоширеніші варіанти упаковки для подарунків можна умовно розділити на кілька груп:

  • декоративні коробки;
  • пакети;
  • обгортковий папір, фольга, органза і т.д.

Кольоровий пакет - це найпростіше та універсальне рішення для оформлення будь-якого сувеніра. Він не має жорсткої конструкції, а значить підходить для подарунків різного розміру і конфігурації. Подарункові пакети зазвичай виготовляють з декількох шарів щільного паперу або пластика і оснащують надійними ручками, що забезпечують можливість використання їх в якості зручної тари для доставки речі адресату. Такі вироби відрізняються функціональністю, довговічністю і привабливим зовнішнім виглядом.

Подарункові коробки - не просто стандартні вироби з гофрованого картону. Сучасні моделі мають невелику товщину і часто представлені у великому діапазоні типорозмірів, серед яких можна вибрати варіант для упаковки як самого крихітного сувеніра, так і вражаючого своїми габаритами презенту. Часто матеріал, з якого виробляють коробки для подарунків, ламінують, прикрашаючи потім тисненням або печаткою. Оригінальна упаковка подарунків стане ще незвичнішою, якщо до неї додати ніжну атласну стрічку відповідного кольору або масивний паперовий бант.

Обгортковий папір - варіант упаковки, що не втрачає своєї актуальності десятиліттями. Саме він дозволяє без сторонньої допомоги прикрасити просту і непоказну заводську тару і надати оформленню справжню «родзинку». Хтось вибирає для цих цілей блискучу фольгу, хтось текстильну обгортку, а комусь до душі класичний крафт.

Якщо вам потрібна гарна упаковка подарунків, яка неодмінно припаде до смаку винуватцю торжества, ознайомтеся з асортиментом нашого інтернет-магазину. Оригінальні коробки і міцні кольорові пакети стануть ідеальною огранкою для вашого презенту.