Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Упаковка для подарунків

Упаковка для товарів, об'ємна вага яких не перевищує 2 кг. Не знаєте яку упаковку вибрати? Аши мене..
Упаковка для товарів, об'ємна вага яких не перевищує 2 кг. Не знаєте яку упаковку вибрати? Аши мене..
Очікуємо надходження
Упаковка для товарів, об'ємна вага яких не перевищує 1 кг. Не знаєте яку упаковку вибрати? Аши ..
Поширені запитання?

Культура дарування подарунків є цілою наукою, яка враховує різні фактори, культурні традиції, особливості взаємин з обдаровує персоною, характер людини та ін. При цьому увага приділяється не тільки вибору презенту, але і правильно оформленій упаковці.

Упаковка - важливий елемент декору сувенірів

Упаковка для подарунків - це свого роду візитна картка будь-якого презенту. Ще не знаючи, що знаходиться всередині подарункової коробки або пакета, візуально людині вже буде приємно, якщо сувенір має гарне оформлення. Тому дуже важливо упаковувати подарунки в папір яскравого кольору, з привабливим малюнком і декоративними елементами. Це як раз той випадок, коли сувенір зустрічають за «одягом».

Купити папір для упаковки подарунків в Україні можна в нашому інтернет-магазині Shkura.COM.UA. Ми пропонуємо красиві паперові пакувальні вироби та подарункові пакети з якісних і міцних матеріалів. Завдяки цьому кожен покупець зможе вибрати ті варіанти, які дозволять зробити подарунки стильними й оригінальними. Всі вироби відрізняються унікальним дизайнерським оформленням, при цьому можна замовити пакувальний папір в різних колірних рішеннях:

  • салатовий;
  • блакитний;
  • рожевий та ін.

Особливості вибору пакувального матеріалу

Вибираючи упаковки для подарунків, потрібно враховувати, кому саме ви будете підносити сувенір. Якщо презент призначений для представниці прекрасної статі, то бажано вибирати яскравий пакувальний папір і барвисту стрічку для перев'язки.Відмінна ідея упаковки для чоловічого подарунка - більш стримані паперові пакети, виконані в строгих колірних гамах. Для дитини бажано вибирати подарункові упаковки із зображенням рослин, тварин, мультиплікаційних героїв.

Також слід враховувати матеріал виготовлення пакувальних виробів:

  • картон підходить для вручення сувенірів великої ваги або розміру;
  • тканину (мішечки) оптимально використовувати, якщо ви плануєте піднести ювелірні прикраси, дитячі іграшки;
  • яскравий обгортковий папір застосовують зазвичай для прикраси подарунків в непривабливих коробках;
  • атласні і гіпюрові стрічки використовують для кокетливих бантиків.

Стильну і якісну упаковку для подарунків купити можна в нашому магазині. У нас представлені різні пакувальні вироби для презентів будь-якого розміру, ваги і призначення. Так, можна вибрати матеріал розміру S, M і L, в залежності від характеру подарунка. Також в нашому каталозі ви зможете підібрати оригінальні українські сувеніри для людей будь-якої статі, віку та соціального статусу.