Обкладинка на паспорт "Queen", пудрова
Обкладинка на паспорт "Queen", пудрова
Код товару: 50306
360 грн

Обкладинка на паспорт "Queen", пудрова

360 грн
Середня оцінка користувача

0 відгуків

Довжина виробу:
19 см
Ширина виробу:
13 см
Матеріал виробу:
Натуральна шкіра
Країна Виробник:
Україна
Читати усі

Доступні знижки
Знижка 2% на всі товари зареєстрованим покупцям
Умови доставки
Вартість доставки Новою Поштою від 70 грн
Вартість доставки УкрПоштою від 49 грн.
Безкоштовний обмін і повернення Новою Поштою
Замовлення, зроблені до 17:00, ми відправляємо в той же день
Способи оплати
Безготівковий розрахунок
Готівкою

Розмір обкладинки на паспорт (в розкритому вигляді) 19,5 х 13,5 см. Матеріал: натуральна шкіра.

Обкладинка на паспорт "Queen" у ніжному пудровому відтінку створена для стильного та надійного зберігання вашого паспорта. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка забезпечує не лише елегантний зовнішній вигляд, а й довгий термін служби.
Характеристики:

  • Ніжний дизайн: Пудровий колір робить обкладинку вишуканою та жіночною, додаючи витонченості.
  • Ідеальні розміри: Обкладинка має розміри 19,5 х 13,5 см у розкритому вигляді, що дозволяє ідеально вписати паспорт.
  • Натуральна шкіра: Виготовлена з якісної натуральної шкіри, забезпечуючи міцність та приємні тактильні відчуття.
  • Практичність: Обкладинка на паспорт, крім стильного зовнішнього вигляду, забезпечує надійний захист паспорта від пошкоджень та зносу.
  • Ідеальний подарунок: Це чудовий подарунок для себе або близької людини, додаючи стиль та затишок у повсякденне життя.

Обкладинка на паспорт "Queen" у пудровому кольорі - це поєднання елегантності та надійності. Подорожуйте з комфортом та стилем, зберігаючи свій паспорт у цій прекрасній обкладинці.

Характеристики
Довжина виробу:
19 см
Ширина виробу:
13 см
Матеріал виробу:
Натуральна шкіра
Країна Виробник:
Україна

Переглянуті товари

Рекомендовані товари