Фішки для настільних ігор

Фішки для настільних ігор
Показати:
Сортування:

Діаметр фішок для нард 26 мм. Кубики в подарунок.Представлені на нашому сайті фішки для нард руч..

90.00 грн

Діаметр фішок для нард 26 мм.Іноді трапляється, що дошка для гри в нарди або шашки є, а фішок не..

70.00 грн

Діаметр фішок для нард 22 мм.Фішки – необхідний елемент для гри в нарди. Майстерно виконані і пр..

85.00 грн

Діаметр фішки для нард 26 мм. Набір з 32 фішок темного і світлого кольорів. Матеріал: дерево горіх і..

140.00 грн

Діаметр фішок для нард 18 мм. Комплект з 32 фішок. Матеріал: дерево горіх і ясен. Ручна робота ..

60.00 грн

Комп'ютерні ігри побивають усі рекорди популярності. Діти і дорослі годинами стріляють з рогатки пташками в свиней, користуючись смартфоном. Але і настільні ігри, такі поширені за часів СРСР, залишаються затребуваними. Фішки з дерева та інші аксесуари відрізняють ігрові набори, які раніше призначалися виключно для дітей. Сьогодні ж випускається безліч сувенірних дерев'яних настільних ігор, цікавих для дорослих.

Фішки для ігор з дерева

Дерев'яні фішки та інші аксесуари - неодмінний атрибут багатьох настільних ігор. У нашому каталозі представлені вироби різних кольорів, призначені для різноманітних ігрових наборів:

  • для шахів - тут вони називаються фігурами і пішаками;
  • шашок;
  • нард;
  • різного роду настільних квестів.

Купити дерев'яні фішки для шахів найкраще в наборі - разом з дошкою. Але якщо шахові дошки вже є, можна придбати окремі набори фігур. Така покупка має сенс і тому, що іноді хочеться різноманітності, а комплекти аксесуарів виконуються в різному дизайні.
Купити дерев'яні фішки для шашок в нашому магазині - така дія теж може стати необхідністю - ці аксесуари іноді губляться, а з неповним комплектом грати дуже складно. Доводиться замість втраченої фігурки використовувати підручні засоби, що аж ніяк не додає комфорту і не сприяє підтриманню хорошого настрою.

Особливості та переваги дерев'яних фішок від магазину SHKURA

Купити фішки з дерева в інтернет-магазині SHKURA варто через унікальні якості цих аксесуарів. Вони приємні на дотик, добре «лягають» в руку. Що ж стосується дизайну, то він найчастіше буває унікальним і дуже привабливим.
Фішки для ігор з дерева мають кілька незаперечних переваг перед аксесуарами з інших матеріалів:

  • безпеку - всі аксесуари для ігор виготовляються з природного матеріалу, а тому абсолютно нешкідливі;
  • великий асортимент - в нашому каталозі ви можете знайти і купити фішки для нард та інших настільних ігор різного дизайну;
  • доступні ціни - аксесуари та приладдя для ігор не вимагають великих витрат.

Нарди - одна з тих популярних настільних ігор, які втрачають будь-який сенс, якщо немає гральних костей і фішок. І вона - далеко не єдина. Купіть дерев'яні аксесуари в інтернет-магазині SHKURA, і ви зможете провести чимало захоплюючих і приємних годин в колі своїх близьких і хороших друзів, не відволікаючись на пошуки загубленої фігурки.