Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Штамп для пельменів

Топ продажів
Штамп для пельменів

Штамп для пельменів

1 відгуків

30 грн

Розмір штампу для пельменів 4,8 х 4,8 х 5 см. Матеріал: дерево бук. Ручна робота...
Поширені запитання?

Хто відмовиться від домашніх соковитих пельменів? Це ж одна з найвідоміших та найсмачніших страв, яку українці готують усією родиною. Однак деякі вимушені відмовитися від цього через стомлюючий процес роботи із тістом – ліпленням. І даремно! Бо спросити задачу допоможе зручний у використанні та надійний штамп для пельменів. Спеціальний пристрій дозволяє швидко та без особливих зусиль зробити обриси заготовок для формування великої кількості готових виробів.

Характеристики та переваги

Спеціальний пристрій дозволяє швидко та без особливих зусиль зробити обриси заготовок для формування великої кількості готових виробів. Основні переваги:

  • натуральна деревина – бук;
  • ручна робота майстрів;
  • зручність використання;
  • висока якість, надійність та довговічність;
  • компактний розмір: 4,8 х 4,8 х 5 см;
  • виготовлено в Україні.

Форма штамп для пельменів ідеально підходить для формування охайних виробів.

Спосіб використання

Замішуємо тісто, а потім тонесенько його розкатуємо. Із цією задачею на відмінно впорається качалка з дерева від Shkura. Далі викладаємо соковиту начинку і накриваємо іншим шаром тіста. Натискаючи штампом, легко і швидко формуємо готові вироби. Ось і все: просто та охайно. Залишається лише відварити чи посмажити пельмені.

Ми впевнені, що штамп для пельменів служитиме довгі роки та приноситиме багато радості вам та вашим гостям. Також це чудовий подарунок для поціновувачів домашньої кухні та незамінне кухонне приладдя для закладів харчування.

Купити дерев'яний штамп для пельменів та інші товари для кухні можна в інтернет-магазині Shkura, зробивши замовлення в 1 клік.