Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Інформація про доставку

Cпособи доставки

  • Доставка в відділення «Нова Пошта». Вартість доставки товарів складає від 50 грн. Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні Нової Пошти 6 робочих днів. На 7 день відправлення автоматично повернеться нам. Будь ласка забирайте вчасно.
  • Доставка в відділення «Укрпошта». Вартість доставки товарів складає від 39 грн. Вантаж зберігається у поштовому відділені на протязі місяця. Безкоштовно – перших 5 робочих днів, за кожний наступний день зберігання нараховується пеня.
  • Адресна доставка кур'єром Нова Нової пошти. Вартість доставки товарів складає від 90 грн.

Тарифи служб доставки та іншу додаткову інформацію Ви зможете дізнатися за телефоном в регіональному представництві у Вашому місті та на сайті компаній.

Умови доставки

Вартість доставки товарів становить від 39 грн. і залежить від віддаленості маршруту, ваги товару і обраного способу доставки. Слід підкреслити, що вартість доставки досить символічна і не зробить істотного впливу на загальну вартість замовлення.

Доставка товарів "Новою Поштою" на суму менше 140 грн або "Укрпоштою" на суму менше 100 грн відправляємо тільки після повної передоплати. Замовлення понад вказаної суми можна оплачувати при отриманні (накладний платіж). Вартість послуги "Повернення грошей" компанією - перевізником оплачує покупець і вона становить 2% від поворотної суми.

Замовлення, зроблені до 17:00, ми відправляємо цього ж дня, доставка займає 1-3 дні в залежності від міста призначення. За Вашим бажанням, доставка може бути спланована на будь-який інший зручний для Вас день.

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, Ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію). Якщо таке замовлення було оплачене, ми повернемо його вартість або відправимо Вам повторно.

Ми не гарантуємо вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка за кордон

Наш інтернет-магазин доставляє товари в усі країни світу. Вартість такої доставки складає 8 - 30 $ додатково до вартості товару в нашому каталозі. Товар доставляється протягом 12-21 робочих днів. Доставка за кордон тільки для передплачених замовлень.

З огляду на терміни надходження грошей і час на відправку і доставку товарів, робіть свої замовлення завчасно. Дякуємо!

Повернення і обмін

Повернення і обмін товарів нашого інтернет магазину проводиться відповідно до закону України "Про захист прав споживачів".

Згідно із законом поверненню або обміну не підлягають рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби та дитячі іграшки м'які.