Дерев'яна цукерниця

Дерев'яна цукерниця
Показати:
Сортування:

Розмір дерев'яної фруктовниці 25 х 18 х 20 см.Розкладна дерев'яна фруктовниц..

30.00 грн

Розмір дерев'яної цукерниці 26 х 26 х 5,5 см.Чарівна дерев'яна цукерниця восьмику..

30.00 грн

Розмір дерев'яної цукерниці 28 х 22 х 5,5 см.Чарівна дерев'яна цукерниця восьмику..

30.00 грн

Розмір цукерниці 24 х 24 х 16 см. Матеріал: дерево породи бук.Хто з нас не любить солодкого? Сам..

60.00 грн

Розмір цукерниці 24 х 24 х 16 см. Матеріал: дерево породи бук. Для тих, хто обожнює солодощі, слід ..

60.00 грн

Розмір дерев'яної менажниці 16 х 16 х 4 см. Розмір секції 7 х 7 см. Матеріал: дерево бук. ..

180.00 грн

Складно відшукати будинок, де не водиться солодощів, адже вони на підсвідомому рівні наповнюють атмосферу житла відчуттям тепла, затишку, благополуччя. Як і будь-яким іншим скарбів, їм потрібно гідне обрамлення! Заходьте на сайт нашого інтернет-магазину, де можна купити цукерницю з дерева, вона легко, органічно, невимушено впишеться в будь-який інтер'єр. У чому ж полягають переваги цих оригінальних кухонного приладдя і як застосовувати їх у побуті?

4 причини, по яких варто придбати цукерницю з дерева

  • Створена кожна представлена ​​на віртуальній вітрині цукерниця з дерева. З великого асортименту кухонних аксесуарів можна вибрати унікальні зразки ручної роботи, гідні стати предметом сервірування столу для вишуканої церемонії чаювання. Деякі з них представляють собою складні конструкції з численних дерев'яних деталей різних відтінків. Унаслідок екологічної чистоти природного матеріалу, з якого виготовлений посуд, в ній можна зберігати будь-які кондитерські вироби без упаковки, причому без будь-якої шкоди для здоров'я.

  • Особливою популярністю користується дерев'яна цукерниця, оснащена кришечкою, що щільно закривається. Обов'язково зверніть на неї увагу, якщо ви обмежуєте себе в солодощах або в будинку є діти. Вона ненав'язливо оберігає спокусливе вміст в своїх надрах від спокуси ласувати їм щохвилини! Зате в процесі трапези можна дозволити ненадовго забути про заборони, відкрити кришечку і насолоджуватися життям!

  • Заведіть вдома традицію недільних обідів з дегустацією національних страв. Подібні застілля вимагають відповідного антуражу, який створює настрій всієї трапези. Для сервірування столу вам обов'язково знадобиться цукерниця дерев'яна купити яку завжди можна на нашому ресурсі. Для печених кондитерських виробів добре замовити об'ємну модель з високими бортиками, в якій вони будуть виглядати особливо апетитно. Різнобарвні драже, ароматні сухофрукти, крихітні птіфури краще зберігати в щільно закривається вазі з натуральної деревини.

  • Виїжджаючи на все літо на дачу, заздалегідь подбайте все необхідне кухонне начиння. У побутовий арсенал заміського будинку найкраще впишеться складна дерев'яна цукерниця ручної роботи. Вона не займає багато місця в зібраному вигляді, зате напрочуд гарна на щедрому літньому столі поруч з чашками ароматного чаю з листя смородини, малини, м'яти.

Прагніть до природності в кожній сфері свого життя, оточуйте себе екологічно чистими речами, величезна різноманітність яких представлено в нашому асортименті. Тут можна не тільки вибрати дерев'яний посуд будь-якого формату і призначення, але заодно придбати масу авторських інтер'єрних штучок . Покупки дозволять створити в будинку повітряну і позитивну ауру природи, легкості, життєрадісності. Доставка товарів здійснюється по всій території України.