Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Дошка для дитячих страв

Топ продажів
Дошка для подачі блюд, 26х23 см. Кішка
Розмір дерев'яної дошки для подачі страв 25 х 23 х 2 см. Матеріал: дерево черешня, дуб, горіх. ..
Топ продажів
Дошка для подачі страв, 20х19 см. Ведмідь
Розмір дошки для подачі їжі 20 х 19 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. Дошка покрита олією..
Топ продажів
Дошка для подачі страв, 21х19 см. Кіт
Розмір дошки для подачі їжі 21 х 19 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. Дошка покрита олією..
Розмір дерев'яної дошки для подачі страв 26 х 23 х 2 см. Матеріал: дерево черешня, дуб, гор..
Розмір дошки для подачі їжі 28 х 17 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. Дошка покрита олією..
Розмір дошки для подачі їжі 32 х 19 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. Дошка покрита олією..
Очікуємо надходження
Розмір дошки для подачі їжі 23 х 18 х 2 см. Глибина 1,3 см. Матеріал: зрощене дерево ..
Поширені запитання?

Ні для кого не секрет, що необхідно вміти не тільки добре приготувати страву, але оригінально і красиво її піднести. Особливо це важливо при обслуговуванні дитячої аудиторії. Якщо зацікавити дитину оригінальною подачею, можна бути на 100% впевненим, що і їсти вона буде із задоволенням.

Особливості дощок для подачі дитячих страв

Подібні вироби сьогодні в широкому асортименті представлені на сучасному ринку і класифікувати їх можна за найрізноманітніших критеріям. Серед них:

  • матеріал, який використовується для виготовлення;
  • розмір;
  • форма;
  • дизайн;
  • кольори;
  • вартість;
  • виробник.

На піку популярності сьогодні знаходяться вироби з натурального дерева. Вони неймовірно гарні, зносостійкі, несуть непередаване відчуття близькості з природою. Дошки для подачі дитячих страв з таких матеріалів не накопичують частинки їжі, відмінно миються, є абсолютно безпечними для організму. Завдяки використанню інноваційних технологій обробки вироби виходять особливо міцними. Тому ідеально підходять як для побутового застосування, так і експлуатації в закладах громадського харчування.

Де купити дошку для подачі дитячих страв

Високоякісні дерев'яні дошки для подачі страв дітям можна знайти в нашому інтернет-магазині. Ми використовуємо тільки якісні екологічно чисті матеріали - деревину твердих сортів. Для підвищення експлуатаційних характеристик такої продукції ми використовуємо спеціальні лакові покриття. Вони не містять будь-яких токсичних або шкідливих речовин, відповідають всім необхідним нормам і вимогам екологічності.

Дошки для подачі страв можуть бути найрізноманітніших цікавих форм. Для найменших клієнтів ми виготовляємо вироби у вигляді химерних мордочок тварин: бегемотів, ведмедиків, котиків. Є варіанти з картинками на дні дошки, нанесеними способом випалювання.

У нас купити дошку для дитячої страви можна за прийнятною вартістю, тому серед наших клієнтів є люди з різноманітними фінансовими можливостями. Також у нас величезний асортимент дерев'яного кухонного приладдя, різноманітних сувенірів, які можуть стати прекрасними подарунками для друзів і знайомих, посуду для ресторанів, де можна знайти відмінні дитячі тарілки для сервірування.

Зробіть вибір на користь нашого сервісу - придбайте довговічну, високоякісну продукцію.