Дерев'яні пазли

Дерев'яні пазли
Показати:
Сортування:

Розмір дерев'яної абетки 35 х 35 х 0,5 см.Для діток дошкільного віку ми пропонуємо купити інтера..

235.00 грн

Розмір дерев'яної гри 24 х 24 х 0,5 см.Хто не пам'ятає і не любить цікаву гру будь-якого поколін..

75.00 грн

Розмір деревяного пазлу 24 х 22 х 0,5 см.Дерев'яні пазли на ряду з іншими іграшками мають масу п..

95.00 грн

Розмір дерев'яної абетки 30 х 30 х 0,5 см. Дуже розвиваюча іграшка для Вашої дитини. Чудовий подарун..

180.00 грн

Розмір дерев'яної абетки 25 х 25 х 0,5 см.Якщо ваша дитина з раннього дитинства відчуває особлив..

95.00 грн

Сучасні батьки намагаються всіма можливими способами залучати дітей до розвитку, пізнавання світу, роблячи проведення часу малюків не тільки приємним, але і корисним. Саме тому вони купують різноманітні дитячі іграшки для розвитку. Одними з найбільш популярних товарів в даній категорії є розвиваючі дерев'яні пазли. Це універсальні і дуже корисні іграшки, які можна придбати для хлопчиків і дівчаток. Головне тут - правильно вибрати набір для малюків.

Особливості вибору дерев'яних пазлів

Існують різні дерев'яні пазли для дітей, вибір яких залежить переважно від віку дитини. Для малюків до 2 років будуть цікаві невеликі набори пазлів-вкладишів з яскравими деталями з 4-8 елементів. Оптимальний варіант - зображення на фрагментах знайомих персонажів або предметів: фрукти, овочі, машинки, тварини та ін. Краще вибирати набір з рамкою-вкладишем, в які потрібно буде вставляти елементи пазлів - так малюкам буде легше впоратися із збіркою.

Для дітей віком 2-3 роки відмінним варіантом стануть дерев'яні пазли, виготовлені з окремих фігурок в кількості до 16 штук, з яких можна буде також зібрати картинки із зображенням всім знайомих предметів. Для дошкільнят віком від 4 до 7 років можна підібрати більш складні дерев'яні іграшки, що складаються з 15-50 фрагментів.

Плюси покупки пазлів з дерева для дітей

Рішення купити дерев'яні пазли є цілком розумним, адже такі іграшки мають ряд важливих переваг:

  • корисність: збирання пазлів сприяє розвитку у дітей посидючості, терпіння, дрібної моторики рук, причому робиться це не шляхом примусу, а завдяки викликанню інтересу у малюка;
  • екологічність продукції: іграшки виготовляються з натуральних матеріалів, які абсолютно безпечні для здоров'я підростаючого покоління;
  • універсальність: сьогодні можна придбати пазли з натуральної деревини з будь-якими зображеннями і кількістю фрагментів для дітей різної статі і віку;
  • доступність: вартість покупки дерев'яних іграшок є низькою і доступною для всіх сімей.

Купівля дерев'яних пазлів для дітей в Україні

Купити пазли з дерева ручної роботи в Україні можна в інтернет-магазині shkura.com.ua. У нашому каталозі представлений величезний вибір дерев'яних іграшок для розвитку дітей: пазли з простими або тривимірними фрагментами, дерев'яний алфавіт , хрестики-нулики та ін. Завдяки цьому у нас батьки зможуть знайти підходящі товари для малюків, виходячи з їхньої статі і віку, а також індивідуальних переваг. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію з натуральних матеріалів від надійних, роками перевірених виробників.

Грамотно продумана цінова політика дозволяє нам встановлювати найбільш приємні і демократичні ціни на дитячі іграшки. Ми цінуємо час покупців, тому організували зручну і швидку доставку товарів по всіх містах України.