Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Таблички резерв для ресторану

Топ продажів
Табличка Reserved для ресторану М01
Розмір таблички Reserved 16 х 5 х 5 см. Розмір напису 12,5 х 2 см. Матеріал: дерево береза, черешня,..
Розмір таблички Reserved 16 х 3,5 х 5,5 см. Розмір напису 12,5 х 2 см. Матеріал: дерево береза, чере..
Поширені запитання?

Наш інтернет-магазин пропонує настільні таблички для ресторанів та кафе «Зарезервовано», Reserved, для банкетів та фуршетів - з номерами столів, а також таблички для установки банкетних карток розсадження запрошених. Для замовників, яким не подобаються стандартні рішення, ми виготовляємо інвентар за індивідуальними розмірами.

Ми виробляємо таблички для ресторанів ручним способом на натуральній деревині. Вироби з використанням випалювання відрізняє лаконічний дизайн. У нас ви знайдете товари для ресторану з дерева, в тому числі дошки для піци, сервіровочні тарілки та інше кухонне начиння. Продукція характеризується високою естетикою, довговічністю, різноманітністю форм.

Настільні таблички для ресторанного бізнесу

Настільні таблички «Резерв» для ресторану виглядають стильно. Це зручний спосіб донесення до клієнтів необхідною інформацією про броні. Такий інвентар розміщується на столиках кафе, ресторанів будь-якого рівня. Він гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.

У нашому каталозі представлені недорогі інформаційні таблички «Резерв», купити які можна в будь-якій кількості, зателефонувавши за контактним телефоном. Інвентар для ресторанного столика в каталозі представлений із зазначенням:

  • вартості;
  • матеріалу виготовлення;
  • розмірів;
  • опису та його короткий зміст;
  • відгуків покупців;
  • великої фотографії готового виробу.

Замовити таблички «Резерв» та інші товари для ресторану можна по вашому дизайну з будь-який гравіюванням. Щоб створити ексклюзивну модель інвентарю або замовити стандартні варіанти, ви можете скористатися допомогою наших фахівців, які дадуть повну консультацію про товар, виберуть дизайн, розрахують вартість замовлення.

Професійне виготовлення ресторанних табличок

Таблички для ресторанів Києва необхідно підписувати шрифтом, відповідним стилем закладу, легким для сприйняття. Наші дизайнери знають в цьому толк! Букви не повинні зливатися в єдину смугу, має значення відстань між буквами. Між великими літерами повинна бути більша відстань, ніж між прописними.

Дерев'яна табличка «Резерв» підкреслить екологічність кафе, ресторану. У нас купувати інвентар вигідно, оскільки ми не беремо гроші за посередництво, використовуємо професійні інструменти та сертифіковані матеріали, виконуємо замовлення швидко. Наші постійні замовники зазначають якісну роботу і залишають відгуки й подяку за своєчасно виготовлений інвентар.