Скарбнички

Скарбнички
Показати:
Сортування:

Розмір дерев'яної скарбнички "Банк" 21 х 13 х 26 см. Матеріал: дерево бук, горіх, черешня. Ручна роб..

150.00 грн

Розмір дерев'яної скарбнички "Банк" 21 х 13 х 26 см. Матеріал: дерево бук, горіх, черешня. Ручна роб..

150.00 грн

Розмір скарбнички "Будиночок" 16 х 8 х 16 см.Кажуть, що для грошей потрібен ..

80.00 грн

Розмір скарбнички "Туалет" 10 х 9 х 20 см.Оригінальна і весела скарбнич..

90.00 грн

Розмір скарбнички для монет 16 х 8 х 16 см. Матеріал: дерево горіх. скарбничка лакована ..

80.00 грн

Розмір скарбнички для монет 16 х 8 х 16 см. Матеріал: дерево горіх. скарбничка лакована Скарбничка ..

80.00 грн

Розмір скарбнички для монет 16 х 8 х 16 см. Матеріал: дерево горіх. скарбничка лакована Велика і ор..

80.00 грн

Розмір скарбнички для монет 16 х 8 х 16 см. Матеріал: дерево горіх. скарбничка лакована Перед вами ..

80.00 грн

Купити скарбничку з дерева - це означає придбати симпатичний і практичний резервуар для сховища грошей, який обов'язково виручить, якщо терміново знадобиться незначна сума. Цей чудовий подарунок підійде як дорослій людині, так і дитині. У кожній родині знайдеться щось подібне. Скарбнички прийшли до нас із Стародавнього Китаю. Слов'яни на рубежі 16-17 століть до глиняних посудин з вузьким горлом додавали ящики, скриньки. Початок ХХ століття відзначено появою скарбничок з кераміки, фарфору, скла.

Дерев'яні скарбнички допомагають дитині розвивати бережливе ставлення до грошей, прагнення накопичити кошти на потрібну річ. Магазин SHKURA пропонує купити скарбнички за мінімальними цінами. Тут також представлено декор для дому, який має унікальний вигляд, ексклюзивний, гарний, виготовлений з екологічно чистих матеріалів.

Для чого і яку варто купити скарбничку

Наші сувеніри притягують гроші, тому що зроблені з любов'ю. Якщо ви довіряєте древнім, починайте збирати грошики при зростанні Місяця. У нас ви знайдете оригінальний подарунок:

  • «Банк» - найнадійніший на Землі банк виготовлений з черешні, бука, горіха. Він збереже ваші фінанси і у найбільш лихі часи;
  • «Будинок» - гарний сувенір у найширшому сенсі цього слова. Це гідна прикраса вашого будинку, гроші самі потягнуться до нього і будуть притягувати все нові ресурси;
  • «Туалет» - оригінальний подарунок, популярний серед людей, що володіють почуттям гумору, зверху пророблена щілина для поповнення скарбнички грошима. Маленький замочок на дверці надійно закриє вхід від стороннього проникнення.

Унікальна скарбничка для грошей з доставкою

Купити скарбничку в інтернет-магазині - це не тільки вигідно, але і зручно. При необхідності ми організуємо доставку товару по Україні та за її межі. У Тернополі - безкоштовно, за межами міста ціна буде символічна.

Українські сувеніри, будь то скарбничка для грошей, масажери або дерев'яне панно, завжди користувалися популярністю, завдяки якості, екологічності, невисокій ціні. Кожен предмет має неповторний дизайн. Його приємно тримати в руках, милуватися його виглядом в будинку, користуватися ним. Виріб прийнято ставити на карту бубновий туз і прикрашати золотим ланцюжком або браслетом.

Наш інтернет-магазин постійно поповнюється новими сувенірами. Підпишіться на розсилку інформації про новинки, акції, спеціальні пропозиції, будьте завжди в курсі всіх надходжень.