Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Дошки для подачі шашлику

Топ продажів
Дошка для подачі шашлику, 40х25 см. М40
Розмір дошки для подачі м'ясних страв 40 х 25 х 11 см. Матеріал: дуб, горіх, чере..
Очікуємо надходження
Розмір дошки для подачі шашлику 50 х 30 х 11 см. Матеріал: дерево бук. Дошка покрита олією і готова ..
Поширені запитання?

Дерев'яний посуд для кухні є не тільки екологічно чистим доповненням, але й дуже витонченим аксесуаром, який буде виглядати в інтер'єрі будь-якого стилю. Дерев'яні дошки для подачі шашлику або просто для сервірування столу завжди виглядають унікально та багато, а в нашому магазині дуже широкий асортимент різноманітного посуду та аксесуарів для кухні. Всі вироби ручної роботи з натуральної деревини.

Дерев'яний посуд 

Дерев'яний посуд для сервірування столу завжди вважається виграшним варіантом. У ресторанах та кафе дуже часто використовується саме посуд із дерева, оскільки він створює особливу атмосферу.

Посуд для сервірування столу та просто приладдя для комфортної роботи на кухні представлені в різних цінових категоріях. 

Переваги дерев'яного посуду оцінили багато користувачів:

  1. Екологічність. Натуральна деревина є безпечною для життя та здоров'я людини.
  2. Міцність. Дерев'яна дошка для подачі шашлику не має терміну давності, як і інший посуд із дерева.
  3. Простота у догляді. Такий посуд достатньо промити м'якою губкою з гарячою водою та миючим засобом.

Посуд можна придбати як для дому, так і оптом для ресторанів, кафе, піцерій. Особливо виглядатимуть дерев'яні предмети в інтер'єрі з етнічним акцентом.

Де купити

Якщо потрібна дошка для подачі шашлику, дерев'яні тарілки, пивні кухлі та інше кухонне приладдя, то слід просто заглянути в наш каталог, де за доступними цінами можна придбати найрізноманітніші кухонні аксесуари. Дерев'яні дошки для кафе виставлені тут у широкому асортименті, з різних порід дерева.

Дошка для подачі шашлику купити яку можна всього за пару кліків, може мати різні розміри, але в будь-якому випадку відрізняється високою якістю виконання та високим рівнем безпеки для здоров'я.

Пивний кухоль, дошка для шашлику, тарілки, соусниці – все, що потрібно на кухні та для сервірування, можна придбати в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.