Дерев'яний горіхокіл

Дерев'яний горіхокіл
Показати:
Сортування:

Розмір дерев'яного горіхокола 11 х 8 х 8 см. Для тих, хто активно стежить за своїм здоров'ям і раці..

30.00 грн

Розмір дерев'яного горіхокола 11 х 8 х 8 см.Дерев’яний горіхокол у виг..

30.00 грн

Розмір дерев'яного горіхокола 11 х 8 х 8 см.Якщо ви любите поласувати ..

30.00 грн

Розмір дерев'яного горіхокола 11 х 8 х 8 см.Оригінальний гвинтовий гор..

30.00 грн

Користь горіхів для здоров'я неодноразово доведена медичними дослідженнями та практичним досвідом. Їх можна вживати в їжу в сирому і смаженому вигляді, прикрашати випічку та інші страви, використовувати для виготовлення вітамінних сумішей і лікарських засобів. Єдиний недолік - тверда шкаралупа, за якою надійно ховається смачне ядро. Тому чистка горіхів часом перетворюється на справжнє випробування для терпіння і спритності господині.

Вирішити проблему можна дуже просто. Невеликий орехокіл - дерев'яний «грибок», скромно ховається в нескінченній низці аксесуарів для кухні , готовий прийти вам на допомогу і за кілька хвилин очистити від шкаралупи необхідну кількість продукту. Зручна конструкція, міцний корпус з натуральної деревини, легкість у використанні та мінімум догляду - лише частина переваг моделі, що говорить на користь покупки.

Дерев'яний горіхокіл: просто, надійно і дуже зручно

Користь горіхоколу очевидна. Швидко, не докладаючи особливих зусиль, ви зможете:

  • Відкрити мигдаль, фундук і волоський горіх в кількості до 7кг за годину без молотка і плоскогубців, не ризикуючи пошкодити нігті;
  • Позбутися від стомлюючої прибирання фрагментів шкаралупи по всій кухні;
  • Оригінально прикрасити готову страву або зробити домашню вітамінну заготовку на зиму.

Звичайний горіхокіл з дерева вражає поєднанням простоти і ефективності. Порожній корпус закритий зверху кришкою з різьбленням. Отвір в нижній частині «грибка» призначене для розміщення цілого горіха. Ви плавно повертаєте кришку за годинниковою стрілкою, одночасно вгвинчуючи гвинтовий механізм всередину корпусу. Тиск дерев'яного стрижня розколює горіхову шкаралупу, і ви отримуєте чисте ядро горіха. Гострі осколки збираються всередині корпусу, і ви легко видалите їх, не просипавши ні крихти на стіл або підлогу.

Чому вам варто купити горіхокіл з дерева в нашому інтернет-магазині

Простий кухонний аксесуар з еко-матеріалів з цікавим дизайном приховує в собі чимало сюрпризів. Вирішивши купити горіхокіл дерев'яний «грибок», можна:

  • Заощадити час, швидко підготував всі інгредієнти для подальшої готування.
  • Залучити до побутових клопотів молодше покоління родини. Особливо - якщо дитині потрібно попрацювати над розвитком дрібної моторики рук.
  • Урізноманітнити меню дітей або літніх людей, яким рекомендується вживання в їжу продуктів з високим вмістом вітамінів і білка.
  • Зробити оригінальні подарунки молодим господаркам, які ще не встигли зорієнтуватися в світі корисних аксесуарів.
  • Зі смаком прикрасити кухонне приміщення, де часом так не вистачає корисних аксесуарів з гарним дизайном.

Зверніть увагу: повертаючи гвинт і різьбленням, ви можете регулювати інтенсивність тиску на горіх. Таким чином, форма ядра повністю збережеться, а не перетвориться в крихту, змішавшись з осколками шкаралупи.

Оформити замовлення можна прямо на сторінці товару в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте, якщо необхідна додаткова консультація фахівця.