Соусники

Соусники
Показати:
Сортування:

Розмір соусника 11 х 11 х 3,5 см. Матеріал: дерево горіх, черешня, дуб. Соусник покритий рослинною о..

70.00 грн

Розмір соусника 11 х 11 х 4,5 см. Матеріал: дерево горіх, черешня, дуб. Соусник покритий рослинною о..

70.00 грн

Розмір соусника 12 х 12 х 4,5 см. Матеріал: дерево горіх, черешня, дуб. Соусник покритий рослинною о..

75.00 грн

Розмір соусника 12 х 12 х 7 см. Матеріал: дерево горіх, черешня, дуб. Соусник покритий рослинною олі..

80.00 грн

Розмір дерев'яної тарілки 14 х 14 х 4 см. Матеріал: дерево черешня, горіх, дуб. Тарілки об..

80.00 грн

Діаметр соусника 11 см., Висота 5 см. Матеріал: дерево дуб, горіх, черешня, ясен. Соусник покритий р..

60.00 грн

Діаметр соусника 10 см., Висота 4 см. Матеріал: дерево дуб, горіх, черешня, ясен. Соусник покритий р..

65.00 грн

Діаметр соусника 12 см., Висота 4 см. Матеріал: дерево дуб, горіх, черешня, ясен. Соусник покри..

75.00 грн

Розмір дошки для подачі їжі 20 х 10 х 2 см. Матеріал: зрощене дерево дуба, горіха, черешні, ясе..

110.00 грн

Розмір дошки для подачі їжі 20 х 10 х 2 см. Матеріал: зрощене дерево дуба, горіха, черешні, ясе..

110.00 грн

Соусник з дерева - оригінальний та вишуканий виріб, який припаде до душі всім домовласникам. Ці аксесуари відносяться до столового начиння та посуду, а призначаються вони для сервірування столу і подачі різноманітних соусів. Такий дерев'яний кухонний аксесуар може бути як оригінальною покупкою для власного арсеналу посуду, так і  прекрасним подарунком для близької подруги, родички або колеги. Це пояснюється тим, що посуд з деревини для будинку є не лише красивим, але і практичним.

Переваги дерев'яних соусників

Купити соусницю з дерева хочуть більшість домогосподарок, адже такі вироби мають масу переваг:

  • Краса. Дерев'яні контейнери для соусу є незвичайними елементами сервірування столу, тому відразу привертають увагу своїм природним забарвленням. Саме тому їх часто використовують в якості посуду для ресторанів.
  • Міцність. Крім того, що даний посуд з дерева дуже красивий, він має практичність і міцність. Адже якщо скляну або керамічну соусницю впустити на підлогу, вона тут же розіб'ється, тоді як виріб з деревини залишиться повністю цілим.
  • Екологічність. Дерево є найбільш екологічно чистим матеріалом, тому посуд і столові прибори з нього можна сміливо купувати навіть для дітей.
  • Доступність. Так як деревина вважається матеріалом, що завтосовують найчастіше, , дерев'яний соусник можуть купити собі всі домогосподарки або власники ресторанного бізнесу.

Купівля соусників з дерева

Потрібен дерев'яний посуд для ресторанів як сервірувальних виробів? Пропонуємо ознайомитися з каталогом нашого інтернет-магазину Shkura.com.ua. Ми пропонуємо якісні, стильні і довговічні соусниці з деревини ручної роботи. Це вдале поєднання досягнуто завдяки використанню при виготовленні екологічних і міцних матеріалів з красивим забарвленням. У каталозі представлені дерев'яні соусники з різних порід дерева (дуб, береза, акація, ясен) і багато іншого кухонного приладдя:дошки для подачі страв , хлібниці, цукорниці, лопатки та ін.

Ми застосовуємо лояльну цінову політику, тому у нас можна купити посуд для соусу за найбільш прийнятними цінами. При цьому наш магазин пропонує придбати вироби з деревини оптом і в роздріб. Для постійних клієнтів та оптових замовників ми впровадили спеціальні знижки і бонуси. Ми дорожимо своєю репутацією і цінуємо час покупців, тому організували швидку і недорогу доставку дерев'яних виробів у всі міста України.