Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Дерев'яний алфавіт

Очікуємо надходження
Топ продажів
Дерев'яна абетка пазл 02
Розмір дерев'яної абетки 35 х 35 х 0,5 см. Для діток дошкільного віку ми пропонуємо купити ін..
Очікуємо надходження
Топ продажів
Дерев'яна абетка пазл 04

Дерев'яна абетка пазл 04

1 відгуків

95 грн

Розмір дерев'яної абетки 25 х 25 х 0,5 см. Матеріал: фанера. Перед вами чудова розвиваюча ігр..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної абетки 30 х 30 х 0,5 см. Дуже розвиваюча іграшка для Вашої дитини. Чудовий под..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної абетки 25 х 25 х 0,5 см. Якщо ваша дитина з раннього дитинства відчуває осо..

Все більш популярними стають дерев'яні іграшки, адже людство прагне до всього натурального і екологічному. У магазинах дитячих іграшок можна знайти не тільки солдатиків, машинки та кубики з дерева, але навіть дерев'яний український алфавіт. З його допомогою дитина зможе цікаво і безпечно вивчити букви, навчитися складати маленькі слова. Іграшки розвиваючі необхідні дітям різного віку, оскільки вони тренують розум, моторику, дозволяють розвинути рівень інтелекту і підготовки кожного малюка. Тому, замислюючись про те, що купити - чергову ляльку, машинку або розвиває пазл краще віддати перевагу другому варіанту.

Особливості дерев'яного алфавіту

Дуже часто батьки не знають, як навчити дитину букв, правильно вимовляти звуки, особливо, якщо це перший малюк і ніякого досвіду спілкування з дітьми не було. Стандартні азбуки, і якщо вони з картинками, рідко цікавлять дітей. Малюк, скоріше, вирве сторінку і забуде про книгу. А ось естетичний, безпечний і навчальний дерев'яний алфавіт-пазл точно допоможе в навчанні. Більшість батьків бачать альтернативу в гаджетах, але абсолютно ні до чого садити зір, коли є багатофункціональний набір корисних іграшок. Зараз алфавіт дерев'яний повністю виправдовує всі цілі та очікування. Різні пазли дерев'яні користуються великою популярністю, оскільки вони розвивають мислення і дрібну моторику . Можна дерев'яний алфавіт купити в інтернет-магазині буквально за кілька хвилин.

Переваги алфавіту-пазла

Всі елементи пазлів - ручна робота. В цьому випадку екологічність матеріалів гарантована, оскільки при створенні іграшки використовуються тільки натуральні матеріали.

Виділяють такі переваги: ​​

  • якісна дерев'яна рамка для пазлів. Крім того, кожна деталь виконана з хорошою деревини;
  • ефективна розвиваюча гра;
  • повністю безпечне виріб, так що про скалка не варто турбуватися;
  • такий пазл-вкладиш добре розвиває візуальну пам'ять і тактильні відчуття;
  • можливість купити кольоровий чи однотонний пазл для дітей або модель, деталі якої можна самостійно розфарбувати, вивчаючи алфавіт.

Сучасний дерев'яний пазл-алфавіт універсальний. Можна просто збирати алфавіт разом з дитиною по порядку, називаючи букви вголос, щоб малюк зміг запам'ятати, як вона звучить і де знаходиться.

Як можна використовувати дерев'яний алфавіт

З часом можна трохи ускладнити гру і передавати літери малюкові не в правильному порядку, а довільно, щоб він сам знайшов правильне місце. Можна прибрати кілька літер з планшетки і попросити дитину порахувати, скільки букв не вистачає, щоб розвинути його розумову діяльність. Ще можна грати в асоціації, придумуючи до кожної букви певне слово або звук. Така гра в угадайку допоможе ефективно і швидко запам'ятати букви. Якщо ви зацікавлені в покупці цієї продукції, звертайтеся в інтернет-магазин.