Тарілки для суші

Тарілки для суші
Показати:
Сортування:

Розмір дошки для суші 20 х 13 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. Ручна роботаЯкщо раніше дерев'я..

90.00 грн

Розмір дошки для суші 24 х 15 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. ..

110.00 грн

Розмір дошки для суші 28 х 17 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. ..

135.00 грн

Розмір дошки для суші 40 х 15х 4 см. Матеріал: дерево дуб, горіх, черешня, ясен. Ручна роботаДош..

175.00 грн

Розмір дошки для суші 30 х 15 х 3 см. Матеріал: дерево дуб. Ручна робота Для любителів суші та ролі..

125.00 грн

Японська кухня вже давно не вважається екзотичної і важко знайти людину, яка хоча б раз в житті не куштував традиційні східні роли, суші або сашимі. Багато господині примудряються створювати подібні страви на власній кухні. Тому рекомендується завчасно подбати і про відповідний інвентар, який може знадобитися при приготуванні і забезпечить гарну подачу кулінарних шедеврів.

Яким має бути посуд для ролів

Вигідно купити дошки для подачі суші та столовий посуд можна в нашому інтернет-магазині. У нас представлений широкий асортимент виробів ручної роботи за низькими цінами. Вартість подібної продукції в дизайнерських магазинах буде в рази дорожче. Серед інших переваг:

  • міцність і зносостійкість: дерев'яний посуд для суші виготовляється з дуба, тому прослужить довгі роки без втрати первинних властивостей;
  • безпека: для покриття виробів використовуються склади без токсичних і шкідливих речовин;
  • простота обслуговування: посуд для ролів з дерева не накопичує залишків їжі та не набухає при тривалому замочуванні.

Дошки для подачі страв, кухонне начиння і обробні дошки, представлені на сайті, виконані в традиційному для сходу мінімалістичному дизайні. У нас можна вибрати моделі необхідних форм, в декількох типорозмірах.

Дошки для суші - гарна подача звичних страв

Дошка для суші може бути прикрашена логотипом, нанесеним методикою випалювання.

Подібна продукція ідеально підійде як для домашнього використання, так і інтенсивної експлуатації дерев'яного посуду для ресторанів, суші-барів, кафе та інших закладів громадського харчування. Її можна використовувати не тільки для подачі східних страв, але і приготування кулінарних шедеврів.

Не шукайте більш привабливі пропозиції в Києві. Ми знаємо, як перетворити звичайний прийом їжі в приємне незабутня подія.