Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Підставки для паперових рушників

Топ продажів
Тримач для рушників. Натуральний колір
Розмір тримача (підставки) для паперових рушників 31 х 12 см. Універсальний трима..
Топ продажів
Тримач для рушників. Омбре
Розмір тримача (підставки) для паперових рушників 31 х 12 см. Тримач рушників дер..
Топ продажів
Тримач для рушників. Темний
Розмір тримача для паперових рушників 31 х 12 см. Матеріал: дерево бук. Підставка для паперових рушн..

Тримач для рушників 03

2 відгуків

55 грн

Розмір тримача (підставки) для паперових рушників 31 х 12 см. Стійкою для кухонни..

Тримач для рушників 04

1 відгуків

60 грн

Розмір тримача (підставки) для паперових рушників 31 х 12 см. Чарівний тримач для..

Тримач для рушників 06

1 відгуків

70 грн

Розмір підставки для паперового рушника 32 х 14 х 14 см. Матеріал: дерево бук. Підставка натуральног..
Очікуємо надходження
Розмір тримача для паперових рушників 31 х 12 см. Темний колір. Лакований Навдивовижу красива тем..
Очікуємо надходження
Розмір тримача (підставки) для паперових рушників 31 х 15 см. Дерев'яна підст..
Поширені запитання?

Практична і сучасна кухня складається з безлічі важливих деталей, елементів інтер'єру, начиння, яке полегшує завдання господарювання. Сучасна господиня постійно використовує паперові рушники, здатні очистити поверхню від вологи, жиру, розводів.

Щоб вони завжди були під рукою, необхідно купити тримач для паперових рушників. Гарний тримач тільки прикрасить приміщення і створить затишок. Зручне розміщення рушникового блоку не тільки підвищує комфорт, але і допомагає утримувати приміщення в чистоті.

Наша вигідна пропозиція: тримачі паперових рушників

Наш інтернет-магазин пропонує товар з дерева для кухонь у великому асортименті. Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий відвідувачу. Зробивши один клік, ви можете ознайомитися з усім асортиментом починаючи від хлібниці з дерева, закінчуючи дерев'яними ложками, виделками, тримачами для паперового рушника.

Співпраця з нами автоматично гарантує:

  • якість товару; низькі ціни;
  • безпечну оплату;
  • швидку доставку.

Універсальний тримач для паперового рушника виготовлений з дерева, має стандартні розміри, які підходять під рулон паперових рушників.

Оформляючи замовлення в нашому магазині, ви отримаєте якісні вироби за символічною ціною. Весь представлений товар завжди в наявності, його вигляд відповідає виставленим картинкам і фотографіям.

Зручні підставки для паперових рушників

Підставка для паперових рушників є циліндричною стійкою, на яку насаджується рушниковий блок, а до нижнього кінця кріпиться підставка. Ми постійно створюємо акцію «Товари зі знижкою», за якою можна знайти необхідну для ведення домашнього господарства річ за мінімальною ціною.

Ми цінуємо довіру клієнта і не допускаємо реалізації бракованої продукції. Весь представлений товар, включаючи тримач для паперових рушників настільний, перевіряється на якість. Зайшовши на нашу сторінку інтернет-магазину, кожен покупець може переконатися: ціни доступні всім.

Список товарів зі знижкою постійно змінюється. Вам пропонується купити такі необхідні вироби, як підставки під гаряче, масажери, жилетки з овчини і багато іншого. Але, навіть якщо на вподобаний товар не вказана знижка, він все одно має мінімальну ціну.

У нас можна дешево купити тримач для паперових рушників, ціна якого досить низька. Оскільки всі вироби виготовляються на Україні, ви не сплачуєте приховані митні збори.