Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Набори для спецій

Топ продажів
Ємності для спецій 04
Розмір набору ємностей для спецій 15 х 9 х 10 см. Набір складається з 3 елементі..
Топ продажів
Ємності для спецій 05

Ємності для спецій 05

1 відгуків

50 грн

Розмір набору ємностей для спецій 15 х 9 х 9 см. Набір складається з 3 елементів..
Топ продажів
Ємності для спецій 06
Розмір набору ємностей для спецій 15 х 9 х 8 см. Набір складається з 3 елементів..
Топ продажів
Ємності для спецій 07
Розмір набору ємностей для спецій 15 х 9 х 10 см. Набір складається з 3 елементів у в..

Ємності для спецій 08

1 відгуків

50 грн

Розмір набору ємностей для спецій 15 х 9 х 10 см. Набір складається з 3 елементі..
Розмір дерев'яної лопатки 11 х 2,8 х 2,8 см. Приготування деяких страв вимага..
Розмір набору ємностей для спецій 12 х 9 х 9 см. Набір складається з 2 елем..
Розмір набору ємностей для спецій 12 х 9 х 9 см. Набір складається з 2 елем..
Очікуємо надходження
Розмір набору ємностей для спецій 15 х 9 х 10 см. Набір складається з 3 елементів у вигляді яєць. Є ..
Очікуємо надходження
Розмір набору ємностей для спецій 15 х 8 х 8 см. Набір складається з 3 елементів..
Очікуємо надходження
Розмір набору ємностей для спецій 25 х 9 х13 см Дерев'яний набір для спецій - ручна робо..
Очікуємо надходження
Розмір набору ємностей для спецій 25 х 9 х13 см Дерев'яний набір для Ваших спецій ручної..
Поширені запитання?

Крім виконання своїх цільових функцій, будь-який набір для зберігання спецій також є частиною інтер'єру кухні або елементом сервіровки святкового столу. Скільки предметів буде в комплекті, вирішувати тільки вам - все залежить від смакових уподобань (одні вживають тільки сіль і перець, а інші обожнюють італійські трави, куркуму, часниковий порошок, паприку, імбир і т. д.).

Склад наборів

Класичні набори для спецій включають такі вироби:

  • Сільничка / перечниця - невелика ємність з декількома отворами в кришці, за допомогою яких можна легко перчити і солити страви. Якщо тара використовується не тільки для разової подачі, але і для зберігання, то бажано одягати додаткову кришку, що запобігає втраті смакових якостей приправи. Відзначимо, що в нашому інтернет-магазині Shkura.COM.UA можна придбати окремі сільнички.
  • Соусниця - витягнута піала з ручкою, яка використовується для подачі соусу. Дуже зручно використовувати порційні соусниці або ставити один прилад на загальний стіл - тоді кожен зможе вирішити для себе, їсти з соусом або без нього.
  • Млинок. Для повсякденного використання все більшої популярності набирають млинки, оскільки подрібнення приправи відбувається безпосередньо перед вживанням страви. Гурмани стверджують, що таким чином спеція максимально розкриває свій аромат. Це дуже хороший прилад, якщо ви любите крупну морську сіль або мелений перець горошком.

Вироби в наборах для спецій

Баночки для сухих приправ зазвичай використовуються тільки для зберігання. Виготовляються вони зі скла і мають кришку, що герметично закривається. Купити набір для спецій можна в нашому інтернет-магазині Shkura.COM.UA. Просто визначитеся з матеріалом, об'ємом і конструкцією. Можна використовувати деякі баночки і для рідин, таких як масло, оцет, гірчиця.

Іноді в набір можуть входити й інші предмети (крім перерахованих вище): серветниця, баночка для зубочисток, підставка, яка забезпечує впорядкованість і зручність зберігання. Існують підставки, що кріпляться до стіни або кухонного столу, але якщо ви плануєте переносити комплект, то краще віддати перевагу мобільному виконанню.

Для любителів предметів з дерева можна придбати дерев'яний набір баночок для спецій. У нашому каталозі також є безліч інших товарів з дерева: дерев'яні лопатки, кружки, тарілки та інший посуд. При цьому ми використовуємо грамотно продуману цінову політику, що дозволяє пропонувати клієнтам мінімальний рівень цін. Тому якщо ви шукаєте, де б вигідно замовити все для кухні з доставкою по Україні, пропонуємо обов'язково ознайомитися з нашим асортиментом.