Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Таблички для бані та сауни

Очікуємо надходження
Розмір таблички для лазні та сауни 38 х 18 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роботи т..
Очікуємо надходження
Топ продажів
Табличка для бані "Іди в баню"
Розмір таблички для лазні та сауни 38 х 18 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роботи т..
Очікуємо надходження
Розмір таблички для лазні та сауни 38 х 14 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роботи т..
Очікуємо надходження
Розмір таблички для лазні та сауни 41 х 11 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роботи т..
Очікуємо надходження
Розмір таблички для лазні та сауни 38 х 18 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роб..
Очікуємо надходження
Розмір таблички для лазні та сауни 38 х 18 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роботи т..
Очікуємо надходження
Розмір таблички для лазні та сауни 38 х 11 х 2 см. Матеріал: бук. Різьблена табличка ручної роботи т..

Щоб прикрасити інтер'єр приміщення часто використовують таблички для лазні. З їх допомогою можна вказати гостям на зону відпочинку, приміщення для купання, вхід та інші функціональні місця. Плюс за допомогою оригінального покажчика піднімається настрій працівників і гостей. Якщо в лазні буде приємно і затишно, відвідувачі будуть приходити частіше, дохід однозначно зросте. Пам'ятайте про те, що аксесуари для парної - це необхідна інвестиція, яка в майбутньому повернеться вдячними клієнтами. Таким чином, за допомогою дерев'яної продукції ви підвищите свої доходи, поліпшите лояльність клієнтів до вашої лазні.

Переваги табличок з дерева для лазні

Найпопулярніші сьогодні дерев'яні таблички для сауни. Такі вироби виробляють з різних порід деревини. У наших каталогах ви можете знайти продукцію виключно ручної роботи. Ці таблички нагадують твори мистецтва. Не варто хвилюватися, якщо при тривалому використанні деревина трохи змінить колір.

Таблички для лазні з дерева обробляли спеціальним просоченням, яка захищає матеріал від вологи, цвілі, грибка і комах. Вона нешкідлива для людського організму, але продовжує життя таблички. Тому можете сміливо вішати виріб з натуральної деревини в приміщення з підвищеним рівнем вологості, і не хвилюватися про його збереження. Оригінальні таблички будуть ще довго радувати гостей.

Навіщо потрібні таблички

Сьогодні можна купити дерев'яні таблички для парної, щоб вони виконували дві функції:

  • Естетичну. Ці вироби здатні підняти настрій, прикрасити інтер'єр.
  • Як покажчик. За допомогою дерев'яних аксесуарів для лазні можна дізнатися, де що знаходиться в приміщенні. Це особливо актуально для відвідувачів, які прийшли в конкретну баню вперше і ще не знають розташування всіх речей.

Якщо ви тримаєте приватну або громадську лазню, вам буде корисно придбати й інші вироби бондарні . Наприклад, на сторінках нашого каталогу ви можете зустріти якісні дерев'яні пивні кухлі або банні ковші. Щоб не переплачувати за доставку, замовляйте відразу всі необхідні товари одночасно. Так ви заощадите і отримаєте повний асортимент продукції для приємного проведення часу ваших гостей.

Де замовити

В баню люди ходять відпочивати, розслаблятися, набиратися сил і отримувати задоволення. Досвідчені банщики повинні забезпечити максимум умов для якісного релаксу своїх гостей. Тому варто купити таблички для лазні, щоб звичайну парилку перетворити в затишне приміщення, в яке хочеться повертатися знову і знову. Таблички створюють не тільки особливу обстановку, але і з гумором дають гостям зрозуміти розташування приміщень.

Якщо у вас залишилися питання щодо якісних характеристик або асортименту продукції, телефонуйте за контактним телефоном, вказаним на сайті. Якщо ж питань немає, замовляйте товари ручної роботи з натуральної деревини для вашої лазні прямо зараз.