Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Дерев'яні дошки для тіста

Топ продажів
Обробна дошка , 57х30 см Н20
Дошка зрощена. Розмір дошки 57 х 30 см. Матеріал: бук. Головне достоїнство де..
Топ продажів
Обробна дошка , 57х35 см Н21

Обробна дошка , 57х35 см Н21

1 відгуків

255 грн

Дошка зрощена. Розмір дошки 57 х 35 см. Матеріал: бук. Обробні дошки несуть н..
Топ продажів
Обробна дошка, 57х40 см Н19

Обробна дошка, 57х40 см Н19

8 відгуків

270 грн

Дошка зрощена. Розмір дошки 57 х 40 см. Матеріал: бук Дерев'яні кухонні аксесуари, ..
Топ продажів
Обробна дошка, 60х30 см Н58
Дошка зрощена. Розмір дошки 60 х 30 см. Матеріал: бук...
Розмір дерев'яної стільниці 49 х 41 х 7 см. Товщина дошки 15 мм. Матеріал: зрощена дерево бук. Р..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної стільниці 58 х 52 х 7 см. Товщина дошки 15 мм. Матеріал: зрощена дерево бук. Р..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної стільниці 70 х 53 х 7 см. Товщина дошки 15 мм. Матеріал: зрощена дерево б..
Продано
Розмір дерев'яної стільниці 58 х 52 х 7 см. Товщина дошки 15 мм. Матеріал: зрощена дерево бук. Р..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної стільниці 50 х 38 х 7 см. Товщина дошки 15 мм. Матеріал: зрощена дерево бук. Р..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної стільниці 70 х 60 х 7 см. Товщина дошки 15 мм. Матеріал: зрощена дерево бук. Р..
Поширені запитання?

Кожна господиня в процесі приготування страв використовує різноманітні вироби, які мають своє призначення. Так, є спеціальні дошки кухонні для оброблення м'яса, подачі піци або інших страв, різання овочів та інших цілей. Також окремо існує дошка для тіста дерев'яна, яка дозволяє розкачати пасту, основу для равіолі, пельменів і т. д. Такі вироби забезпечують зручність використання для домогосподарок і полегшують роботу з тістом будь-яких видів.

Особливості використання дощок для тіста

Більшість досточек для розкачування тіста є двосторонніми, при цьому багато моделей виготовляються зі спеціальними бортиками, які не дозволяють дерев'яному виробу «соватися» по столу і запобігають розсипанню борошна. Дерев'яна дошка для тіста може мати різні розміри та товщину матеріалу, при цьому унікальний метод склеювання натуральної деревини ( «зуби в пази» - як при укладанні паркету) гарантує належну міцність виробів.

Майже всі такі товари спеціально зроблені більш тонкими, ніж звичні обробні дошки, оскільки невелика вага дозволяє жінкам легше справлятися з розкачування тіста. Досточки мають невелику шорсткість поверхні, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл борошна, а саме тісто не буде прилипати до дерев'яної основи. При цьому жорсткість матеріалу дозволяє виробам легко витримувати тривалі цикли розкочування тіста.

Переваги дощок для тіста

Будь-яка дерев'яна дошка для розкочування тіста має ряд важливих переваг:

  • Екологічність. Для виготовлення виробів використовується виключно натуральна деревина, яка не виділяє шкідливих речовин, що вкрай важливо при контакті з продуктами харчування. Завдяки цьому з екологічно чистих матеріалів набагато ефективніше і корисніше, ніж досточки з пластика.
  • Естетична краса. Натуральне забарвлення деревини робить вироби не тільки практичними, але й привабливими.
  • Довговічність. Стільниці для тіста обробляються термопарою й олійними просоченнями, що гарантує тривалий термін служби виробів.
  • Практичність. Зручна текстура поверхні та наявність бортиків дозволяє швидко та відносно легко розгортати великі обсяги тіста потрібної товщини.

Якщо вам потрібна зручна, красива і недорога дерев'яна дошка для розкочування тіста , можете відвідати каталог нашого інтернет-магазину shkura.com.ua. В асортименті представлено безліч якісних виробів ручної роботи з натуральної деревини (включаючи дерев'яні дошки для піци ), які значно спростять роботу на кухні.

Наш магазин пропонує клієнтам найбільш вигідні умови співпраці: оптимальні та доступні ціни, ввічливий сервіс, великий вибір товарів, гарантію на надану продукцію, оперативну та недорогу доставку в усі міста України.

Щоб оформити замовлення на покупку досточек для розкочування тіста або проконсультуватися по питаннях, що цікавлять, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або напишіть на e-mail.