Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Гральні кубики

Топ продажів
Кубики для настільних ігор, 14 мм. Червоні
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Якщо людина говорит..
Топ продажів
Кубики для настільних ігор, 14мм. Білі
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Напевно кожному гра..
Топ продажів
Кубики для настільних ігор, 14мм. Бірюзові
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Шестигранні гральні..
Топ продажів
Кубики для настільних ігор, 14мм. Зелені
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Однією з найдавніши..
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт...
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Виявлення пропажі г..
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. В ході тривалої екс..
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Всі ..
Очікуємо надходження
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Дрібні предмети зав..
Очікуємо надходження
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Загу..
Очікуємо надходження
Розмір кубика для настільної гри 1,4 х 1,4 х 1,4 см. Комплектація: 2 шт. Мале..
Поширені запитання?

Кубики - найпростіший і найбільш відомий генератор випадкових чисел в настільних іграх. Такі аксесуари використовувалися для визначення послідовності, кількості ходів, нарахованих гравцеві балів і навіть ворожіння з найдавніших часів. Римляни і греки вирішували суперечки  завдяки костям і навіть іноді проводили так вибори на високі посади. Багато в чому саме гральні кубики зберігають елемент азарту в сучасних іграх.

Купити гральні кості

В інтернет-магазині Shkura.com.ua легко замовити нарди, інші настільні розваги ручної роботи та аксесуари для них. Наші майстри виготовляють гральні кості з пластику або натуральної деревини (ясен, черешня, горіх). У каталозі ви знайдете вироби різних параметрів, які підходять для повнорозмірного або кишенькового варіанту ігрового поля. Наприклад, дорожні нарди варто доповнити невеликими яскравими виробами. У нас ви можете купити гральні кості класичної форми - вони підійдуть для більшості ігор.
Яскраве забарвлення пластикових моделей дозволяє моментально зчитувати результат розкладу. Дерев'яні вироби виглядають більш солідно, можуть використовуватися в якості основного або запасного набору. Зверніть увагу на готові комплекти для дерев'яних нард, куди входять кубики-кості і фішки ручної роботи. Ці дрібні аксесуари часто губляться, якщо настільною грою користуватися регулярно. Тому запасний набір ніколи не завадить - не дозволяйте випадковості втручатися у ваші плани з проведення захоплюючої партії в нарди.
Покупець має можливість підібрати комплект, що гармонує з ігровим полем за кольором і стилістикою. Кожен гральний кубик виготовлений з безпечного матеріалу, який не має специфічного запаху, не впливає на здоров'я.

Купити гральні кості в Києві

На сайті магазина Shkura.com.ua легко купити гральні кістки в Києві або з доставкою по всій Україні. Оперативне пересилання здійснюється Укрпоштою або через одну з популярних транспортних компаній. Ми гарантуємо швидку обробку замовлення, виняткову якість усіх представлених товарів. Оплатити придбання легко будь-яким зручним для вас способом. Щоб купити гральні кості, необхідно оформити замовлення на сайті або по телефону. Зверніть увагу на широкий асортимент сувенірів, приємних і корисних подарунків з натуральних матеріалів від Shkura.com.ua.