Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Обробна дошка для риби

Топ продажів
Обробна дошка для риби

Обробна дошка для риби

3 відгуків

220 грн

Розмір обробної дошки для риби 60 х 15 см (40 х 15 см робоча частина). Дерев'яна дошка прямок..
Топ продажів
Обробна дошка для риби
Розмір обробної дошки для риби 56 х 17 см (40 х 15 см робоча частина). Якщо Ви хоча б раз чи..
Топ продажів
Обробна дошка для риби К01
Розмір обробної дошки для риби 55 х 14 см 37 х 14 см робоча частина. Обробна дошка не є головним ..
Розмір обробної дошки для риби 45 х 14 см 30 х 14 см робоча частина. Безумовно, обробна дошка зна..
Розмір обробної дошки для риби 55 х 16 см, робоча частина 45 х 15 см. Матеріал: дерево бук. Довга, в..
Розмір обробної дошки для риби 45 х 14 см 30 х 14 см робоча частина. Навіть на домашній кухні пов..
Очікуємо надходження
Розмір обробної дошки для риби 55 х 16 см, робоча частина 45 х 15 см . Як відомо в кожному будинк..
Поширені запитання?

Функціональнt кухонне начиння приводить у захват захоплених домогосподарок і професійних кухарів, тому її придбання завжди доречне. Зручна дошка обробна для риби із затиском представлена ​​в асортименті нашого інтернет-магазину в декількох варіантах. Це дозволяє вибрати ідеальну модель для себе особисто, а заодно приглянути відмінний подарунок для подруг, колег, родичів. Вироби, створені з якісної натуральної деревини, позиціонуються практичним кухонним атрибутом.

Обробна дошка для риби із затиском: 2 причини, щоб її купити

В арсеналі вправного кулінара повинні бути присутніми різні кухонні дошки для оброблення і подачі страв. Вони виступають незамінними помічниками в процесі приготування всіляких кулінарних шедеврів, а також надають застіллю особливий колорит. Але особливої ​​уваги заслуговує обробна дошка для риби із затиском купити яку буде вигідно на нашому ресурсі. У чому ж полягають її особливості?

  • Зажим для хвоста. Завдяки цій деталі тушка водного мешканця буде надійно зафіксована на поверхні, що забезпечує максимальний комфорт кухареві. Видалення луски вже не буде такою проблемою, тому корисні страви з морепродуктів стануть частими гостями на вашому столі!
  • Наявність водостоків. Вони беруть на себе роль мініатюрних каналів для видалення зайвої вологи, в результаті, дошка для обробки риби із затиском по праву вважається більш зручною, ніж класична. Не забудьте разом з нею замовити у нас ще естетичні дерев'яні блюда  для подачі риби .

Дошка для риби із затиском і багато інших цікавих речей для любителів готувати

В нашому інтернет-магазині легко відшукати масу оригінальних пристосувань ручної роботи для кулінарної творчості з авторським колоритом. З ними навіть приготування звичного обіду перетворюється в мистецтво! У нас є все: обробна дошка для риби із затиском та дошки для подачі сиру, суші, стейка, дерев'яні тарілки і менажниці, соусники і міні-бар! Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб оплати, а доставку товару здійснюємо ми по всій території України. При виникненні будь-яких запитань телефонуйте нам по телефону або пишіть на електронну пошту!