Масажери для спини

Масажери для спини
Показати:
Сортування:

Розмір масажера для спини 105 х 9 х 3 см.Стрічковий масажер для спини - це найпопулярніший і най..

45.00 грн

Розмір масажера для спини і шиї 105 х 9 х 3 см. Матеріал: дерево бук. ..

45.00 грн

Розмір масажера для спини 105 х 9 х 4 см.Дерев'яний стрічковий масажер для спини - це простий і ..

45.00 грн

Розмір масажера для спини 105 х 9 х 3 см. Масажер складається з 10 шипованих роликів.Дерев'яні м..

45.00 грн

Розмір масажера для спини 105 х 9 х 3 см. Масажер складається з шипованих і гладких роликів.Пред..

45.00 грн

Розмір масажера для спини 105 х 9 х 3 см. Масажер складається з шипованих і гладких роликів.Пере..

50.00 грн

На сьогоднішній день дерево є одним з найпопулярніших, екологічно чистих, корисних матеріалів для виготовлення різних виробів, які використовуються в оздоровчих цілях. Дерев'яний масажер для спини - це справжня знахідка для людей, які бажають в домашніх умовах зробити своє тіло більш здоровим.

Масажери для спини: особливості та основні переваги

Масажні процедури подобаються і дорослим, і дітям. Купити масажер для спини - значить вибрати ідеальний, але простий у використанні механізм, яким можна масажувати не тільки область спини, але і плечі, руки, шию. Ідеально підходить для розігріву і зміцнення м'язів. Людям, які багато часу проводять за кермом, варто звернути увагу на автомасажери.

Стрічковий ручний масажер для спини володіє наступними перевагами:

  • виготовлений з екологічно чистого матеріалу, який відповідає всім нормам якості, не викликає алергічних реакцій, не шкодить здоров'ю людини;
  • зручний у використанні - оснащений практичними ручками, сконструйованими відповідно до законів ергономіки;
  • можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але і брати з собою на роботу, в ділові поїздки, у відпустку і т.д .;
  • має привабливий зовнішній вигляд і зручну форму.

Для отримання більш повного ефекту фахівці радять використовувати масажери для спини і шиї разом з масажерами для ніг.

Де можна купити якісні масажери для спини?

Не знаєте, де можна недорого замовити якісні та практичні вироби з дерева? Роликовий масажер для спини в Україні з доставкою можна купити в інтернет-магазині Shkura. Різноманітність моделей дозволить знайти ідеальний варіант найбільш вимогливому клієнтові. Широкий асортимент товарів, доступні і демократичні ціни, кваліфіковані менеджери, які оперативно допоможуть знайти відповіді на всі питання і зробити правильний вибір, відмінні умови оплати і доставки - головні, але далеко не єдині переваги нашої компанії.

Масажери для спини допоможуть поліпшити стан шкіри, активізувати кровообіг, підвищити загальний тонус організму, зняти напругу, забути про втому, позбутися від «апельсинової кірки». Масажер можна піднести як подарунок близькій і коханій людині. Від презенту, який буде використовуватися кожен день, а не припадати пилом на полиці без діла, не відмовиться жодна розсудлива людина!