Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Подушка для подорожей

Топ продажів
Подушка для шиї, 35x30 см
Розмір 35 см x 30 см. Подушка під шию. Незамінна для подорожей Вироби з овечої вовни завжди ..
Очікуємо надходження
Розмір 35 см x 30 см Подушка під шию. Незамінна для подорожей Подушка для подор..
Очікуємо надходження

Подушка для шиї 01

2 відгуків

180 грн

Розмір 35 см x 30 см Подушка для шиї, незамінна для комфортного сну в автомобілі, автоб..
Поширені запитання?

Подушка для подорожей - аксесуар, який за останні кілька років став дуже популярним серед мандрівників. Такі аксесуари виготовляють з різних матеріалів, але призначення у них одне - забезпечити власнику комфортний відпочинок під час подорожі.

Якими бувають подушки для подорожей

Варто відразу обмовитися, що опора для шиї в дороps має трохи незвичну форму. Це не прямокутник або квадрат, наповнений пухом, пером або холофайбером. Як правило, вона має форму півкола або підкови, якe необхідно надягати на шию, щоб сон був міцним.

Така форма дорожнього валика пояснюється анатомічними особливостями шиї людини. У подорожі голова часто незручно розташовується на спинці сидіння. Це створює додаткове навантаження на шию, і до кінця подорожі, якщо у людини не було спеціальної подушки, шия буде нестерпно боліти. Крім того, заснути в незручному положенні не вийде, і до кінця поїздки людина повністю втомиться.

Щоб цього уникнути, достатньо купити дорожню подушку.

Головне при покупці - вибрати відповідні матеріали. Подушки обтягнуті щільною тканиною, найчастіше бавовняною, а ось наповнювач може відрізнятися: це може бути шерсть якоїсь тварини, штучні або рослинні матеріали, наприклад - гречка.

Один з кращих наповнювачів для шийної подушки - овеча шерсть.

Переваги та недоліки аксесуарів для подорожей з овечої вовни

Коли потрібна дорожня подушка, людина замислюється як вибрати той чи інший варіант. Подушка-валик з овечої шерсті - прекрасний вибір для тих, хто хоче не тільки забезпечити собі комфортний відпочинок, а й скористатися властивостями матеріалу.

Переваги, якими володіє вовняна подушка для подорожей:

  • лікувальні властивості. Якщо в подушці використана натуральна шерсть, то на ній зберігається ланолін. Це - тваринний жир, який використовують при лікуванні захворювань дихальної системи, остеохондрозу, радикуліту;
  • низька провідність тепла. Такі властивості овечої вовни помітили ще в давнину. Спляча на такій подушці людина не отримає ні перегріву, ні переохолодження;
  • висока провідність повітря. Через те, що волокна вовни - кручені, між ними вільно проходить повітря;
  • добре вбирає вологу. Якщо ви проллєте щось на такий аксесуар, то овеча шерсть вбере це і залишиться абсолютно сухою.

Кожна подушка для подорожей з овечої вовни має і недоліки:

  • вона повинна бути щільно набитої для того, щоб забезпечити хорошу підтримку шиї;
  • за наповнювачем потрібно постійно доглядати, щоб в волокнах не завівся пиловий кліщ, що викликає алергію;
  • особливий догляд. Їх потрібно провітрювати і просушувати на свіжому повітрі і не можна прати в машинці - тільки обережна чистка вручну.

Подушки з овечої вовни - відмінний вибір для тих мандрівників, які страждають на ревматизм. Вона забезпечить їм нормальний відпочинок в транспорті і дозволить виспатися за час поїздки.