Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Наколінники з верблюжої шерсті

Топ продажів
4 р. Наколінники з верблюжої вовни
Виробник - Туреччина, компанія «Nebat». Наколінники з верблюжої вовни корисніше й ефе..
Топ продажів
5 р. Наколінники з верблюжої вовни
Наколінники з верблюжої вовни корисніше й ефективніше надягати безпосередньо на оголений колінний су..
Наколінники з верблюжої вовни корисніше й ефективніше надягати безпосередньо на оголений колінний су..
Очікуємо надходження
Наколінники з верблюжої вовни корисніше й ефективніше надягати безпосередньо на оголений колінний су..
Поширені запитання?

Наколінники з верблюжої вовни є спеціальним видом бандажа, який надає лікувально-компресійне вплив. Для виготовлення подібних виробів використана шерсть верблюдів, альпаки, ангорських кіз. Ці вироби виготовлені з натуральних матеріалів, тому мають лікувальні властивості.

Вплив наколінників

Завдяки унікальному складу наколінники:

  • надають масажний ефект на шкірний покров;
  • зігрівають суглоб і активізують циркуляцію крові;
  • знімають ниючий біль;
  • допомагають боротися з хронічними і гострими захворюваннями: артритом, ревматоїдний артрит, артрозом колінного суглоба, ревматизмом і ін.;
  • дозволяють усунути розтягнення м'язових тканин і сухожиль.

Зігріваючу і масажну дію наколінників з собачої шерсті або верблюжої забезпечується за рахунок поєднання спеціальних видів волокон. Завдяки змішуванню декількох типів вовни пухові та перехідні волокна перемішуються, що і дає теплозберігаючі властивості і протизапальну дію. Використання пряжі верблюдів, альпаки, ангорських кіз дозволяє отримувати еластичне трикотажне полотно, що мають задані експлуатаційні, цілющі властивості.

Застосування виробів

Наколінники з верблюжої і пояса з верблюжої шерсті використовують в різних комплексних терапіях для профілактичних цілей і при лікуванні серйозних хвороб, значного зниження ризиків появи і розвитку ускладнень, полегшення перебігу хронічної форми захворювань.

Нерідко дані вироби застосовують в якості білизни для повсякденного носіння, для занять спортом, активного відпочинку. Особливо затребуваний зігріваючий бандаж в холодних умовах проживання або роботи, щоб уникнути розвитку серйозних захворювань. Завдяки анатомічній формі вироби є зручними у використанні. Бандаж з верблюжої вовни призначений для медичних установ, польових і побутових умов.

Покупка наколінників

Купити наколінники з верблюжої вовни можна в інтернет-магазині Shkura.com.ua. У нас представлені бандажі різної форми і діаметра, завдяки чому кожен зможе підібрати для себе найбільш підходящі вироби. Застосування лояльної цінової політики дозволяє нам встановлювати оптимальні ціни на товари, що пропонуються. Для зручності покупців ми організували швидку і недорогу доставку виробів у всіх містах України.