




Чокер на шию і браслет на руку ручної роботи на зав'язках. Матеріал: бісер, волосінь. Колір: кольоровий (фото). Розмір чокера 30 х 2,5 см, браслета – 17 х2,5 см. Універсальні прикраси у традиційному українському стилі.
Шикарний набір чокера та браслета з бісеру - це елегантні аксесуари, які підкреслять вашу жіночність та стиль. Ці прикраси ручної роботи не залишать вас байдужими, адже кожен елемент створений із любов'ю та увагою до деталей. Вироби виконані з якісного бісеру різних відтінків, що надає їм особливої яскравості та оригінальності.
Чокер на шию має довжину 30 см, а браслет на руку – 17 см, що забезпечує зручну посадку на будь-якому зап'ясті. Зав'язки роблять прикраси універсальними за розміром, підходять як для струнких дам, так і для дівчат з пишними формами. Поєднання різнокольорових намистин створює яскравий і незабутній образ, який гармонійно доповнить ваш стиль.
Ці вишукані прикраси добре підійдуть як для повсякденного образу, так і для особливих випадків. Бісерні чокер та браслет будуть чудовим доповненням до вашого гардеробу, надаючи йому особливої вишуканості. Підкресліть свою неповторність за допомогою прикрас у традиційному українському стилі!
Не пропустіть можливість купити ці чудові аксесуари прямо зараз у нашому інтернет-магазині української біжутерії. Здивуйте себе та оточуючих стильними та якісними прикрасами, які не залишаться непоміченими!
Переглянуті товари
Рекомендовані товари
Також шукають: Вироби з дерева на подарунок, Вироби з дерева Закарпаття


