Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Оригінальні костери під кухоль

  • Оригінальні костери під кухоль

Дерев'яні підставки під гаряче оберігають меблі від пошкоджень, плям, доповнюють дизайн, прикрашають стіл. Відповідна підставка під гаряче - потрібний аксесуар, який порадує будь-яку господарку. Для кавових, чайних наборів, столових приладів, сковорідок, каструль беруть підставки різної форми і розмірів.

Дерев'яні підставки під гаряче ручної роботи - корисне кухонне начиння, яке підносять як сувенір на професійне свято, Новий рік, 8 березня.


Яку підставку вибрати

На сайті shkura.com.ua представлений великий асортимент підставок різної форми, з оригінальним дизайном, з якісних матеріалів за низькими цінами. Костери з дерева від карпатських майстрів мають незвичайну форму. Натуральна деревина видає приємний аромат.

Аксесуари кухонні відмінної якості служать довго. Стаканчики, чайний, кавовий посуд можна ставити на тонкі, невеликі дерев'яні костери, які бувають фігурними, квадратними, круглими. Тонкий матеріал підходить для тарілок. Завдяки цим аксесуарам, посуд не ковзає, щільно прилягає до поверхні столу.

На підставки для сервірування ставлять гарячі глиняні горщики, порційні сковорідки. Такі аксесуари добре ізолюють меблі від перегріву, володіють необхідною термостійкістю, витримують вагу гарячого посуду.


Костери з дерева: особливості матеріалу

Основна властивість, якою повинен володіти матеріал для підставок, що захищають меблі - термоізоляція. Дерев'яна підставка під кухоль бере на себе тепло від предметів, оберігаючи меблювання від підвищеної вологи.

Переваги дерев'яних костерів:

  • не дряпають меблі;
  • красиво виглядають в інтер'єрі кухні;
  • екологічно чистий інвентар;
  • легка вага.

На сайті shkura.com.ua можна знайти підставки з масиву, спилювання, решітки, монолітні, збірні. Решітка легша ніж інших моделей, посуд швидко охолоджується за рахунок повітря внизу, проте на поліровані меблі такі краще не ставити, щоб краплі крізь отвори не потрапили на поверхню.


Збірні вироби склеюють особливим клеєм, який не виділяє хімію і запахи при нагріванні. Найбільш підходяща деревина для контакту з гарячим - ялівець, який виділяє аромат, що володіє заспокійливим ефектом.

Спили з дуба відрізняються довговічністю і міцністю. Червоний палісандр виглядає дорого. Майстри створюють комплекти для їдальні або чайного столу, а також чайний посуд на шістьох. Вибір на сайті shkura.com.ua величезний!

Інформація про нові
надходженнях і акційних
пропозиціях.
Підпишись щоб нічого
не пропустити.