Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Сучасний дерев'яний посуд на Shkura

  • Сучасний дерев'яний посуд на Shkura

Оригінальний і практичний дерев'яний посуд використовується господинями будинку і в закладах харчування. Кухарі, які воліють працювати з дерев'яними дошками, використовують різні типи виробів. Інтернет-магазин «Шкура» пропонує кухонне приладдя для будинку, виготовлене з натуральної деревини різних порід.

Різноманітність дерев'яного посуду

В каталозі магазину представлений посуд з дерева, який дивує своєю різноманітністю і оригінальністю. Покупцям пропонується великий асортимент виробів для дому та закладів громадського харчування:

  • обробні дошки. Вироби виробляються кращими майстрами, займають вагоме місце в кухонному просторі. Вони стійкі на поверхнях, не ковзають, що дає можливість різати продукти безпечно і зручно. Завдяки доступній ціні можна придбати товари різного розміру і конфігурації. Дошки для подачі завдяки багатофункціональності підходять для виносу гостям сирних або м'ясних нарізок, десертів та інших страв;

  • ложки і лопатки. Найчастіше їх використовують, коли страва готується на сковорідці або в каструлі з покриттям, яке пошкоджується металевими предметами. Для перемішування оптимальні дерев'яні предмети;
  • сервіровочні тарілки. Якщо концепція закладу допускає використання дерев'яного посуду, салат в оригінальній мисці з дерева буде виглядати незвично і запам'ятається гостям. У таких мисках можна подавати перші страви, гуляш, підливи, соуси. Столовий посуд з дерева допоможе створити неповторну атмосферу і підкреслити автентичність кафе.

Магазин пропонує посуд ручної роботи з різьбленням або в стандартному виконанні для цінителів натуральності. Товари з каталогу поєднують високу якість і цінову доступність. Виготовляються товари для кухні з різних порід деревини: дуб, бук, граб, вільха, вишня. На замовлення майстри роблять вироби з комбінації декількох порід.

Посуд з дерева для ресторанів під замовлення

Оригінальний посуд для ресторану допомагає підкреслити автентичність закладу, залучити нових гостей і здивувати постійних відвідувачів. Оригінальний столовий дерев'яний посуд дозволяє створити сучасну сервіровку і незвичайну подачу страв від шеф-кухаря.


В домашній обстановці використовувати вироби з дерева можна на кожен день або для особливих випадків. Використовувати дерев'яні тарілки можна і для зберігання продуктів при кімнатній температурі або в холодильнику, оскільки дерево не боїться перепадів температури.

Магазин пропонує замовити індивідуальне виготовлення, нанесення на вироби назви ресторану. Продукція стане прекрасним способом реклами, підкреслить статус закладу. Менеджери магазину допоможуть підібрати товари з каталогу, які повністю задовольнять вимоги і побажання.

Інформація про нові
надходженнях і акційних
пропозиціях.
Підпишись щоб нічого
не пропустити.

Рекомендовані статті

Подушка з вовни: шкода та користь

Подушка з вовни: шкода та користь

Подушки з овчини - це досить популярна продукція. Уже багато століть люди успішно користуються цими виробами. Варто окремо виді..