Домоткані акрилові килими

Домоткані акрилові килими
Показати:
Сортування:

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил. Килим з акрилового волокна високої якості виготовлений н..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил. Акрил - дуже м'яке і розкішне синтетичне волокно, що най..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил. Карпатські акрилові килими ручної роботи - це оригінальн..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил.Представлений килим з акрилу виконаний у властивих ка..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил. Вашій увазі представлена ультрасучасна килимова колекція..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил.Акриловий килим ручної роботи виконаний в яскравому з..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил. Представлені на нашому сайті акрилові килими ручної робо..

1 550.00 грн

Розмір килима 2,1 х 1,4 м. Матеріал: акрил.Гуцульський акриловий килим ручної роботи є незамінни..

1 550.00 грн

У сучасному світі килимарство займає одне з найпочесніших і шанованих місць серед безлічі видів handmade. І в цьому немає нічого дивного, адже витонченість і оригінальність килимів ручної роботи, а також складний і трудомісткий процес їх виготовлення дозволяє віднести ці вироби до числа неповторних творінь декоративного мистецтва.
В цій категорії нашого інтернет-магазину представлені килими з акрилу, виробництвом яких вже багато років займаються місцеві гуцульські майстри. Технологія їх виготовлення з часом практично не змінилася, до цих пір використовуються горизонтальні ткацькі верстати. Кожен виріб відрізняється своєю оригінальністю і власним стилем, що є важливою ознакою національної творчості.
Акриловий килим не має таких глибоких коренів і такої давньої історії, як шовкові або вовняні килими. Їх виробництвом почали займатися відносно недавно - з кінця ХХ століття. І зараз акрил вважається найбільш якісним та дорогим синтетичним волокном. За зовнішнім виглядом та властивостями акрилові килими надзвичайно схожі на вовняні. Адже недарма багато продавців і покупці називають їх виробами зі штучної шерсті. Тому ціни на них практично однакові.
Акрил, що використовується для виготовлення килимів, - це повністю синтетичний матеріал, штучна нитка високої якості, завдяки якій вироби отримують додаткові переваги. Головні з них - це м'якість і об'ємність. Такі килими надзвичайно ніжні і приємні на дотик, по них так і хочеться ходити босоніж.
На виробництві акрилові нитки просочують спеціальними речовинами, які покращують їх антистатичні, водо-і брудовідштовхуючі властивості, посилюють захист. Завдяки цьому килими з акрилу надзвичайно практичні - витримують значні перепади температур, протягом тривалого часу не деформуються - на них можна ставити важкі меблі, не побоюючись, що залишаться сліди або вм'ятини. За ними легко доглядати - достатньо час від часу пилососити, при необхідності випрати в машинці за допомогою звичайної побутової хімії.
Ще однією не менш істотною особливістю акрилових килимів є те, що синтетичний матеріал легко піддається фарбуванню. Це дає можливість отримувати яскраві, насичені і строкаті забарвлення, які особливо гармонійно підходять в дитячі кімнати, а також приміщення в етнічному стилі.
Купити килим з акрилу оригінальної забарвлення Ви можете прямо зараз на нашому сайті Shkura.com.ua!