Дерев'яна фруктовниця

Дерев'яна фруктовниця
Показати:
Сортування:

Розмір дерев'яної фруктовниці 25 х 18 х 20 см.Розкладна дерев'яна фруктовниц..

30.00 грн

Розмір дерев'яної цукерниці 26 х 26 х 5,5 см.Чарівна дерев'яна цукерниця восьмику..

30.00 грн

Розмір дерев'яної цукерниці 28 х 22 х 5,5 см.Чарівна дерев'яна цукерниця восьмику..

30.00 грн

Розмір цукерниці 24 х 24 х 16 см. Матеріал: дерево породи бук.Хто з нас не любить солодкого? Сам..

60.00 грн

Розмір цукерниці 24 х 24 х 16 см. Матеріал: дерево породи бук. Для тих, хто обожнює солодощі, слід ..

60.00 грн

Розмір дерев'яної менажниці 16 х 16 х 4 см. Розмір секції 7 х 7 см. Матеріал: дерево бук. ..

180.00 грн

Красивий посуд додає продуктам харчування особливий апетитний вигляд. Цей момент особливо актуальний щодо фруктів. Витонченіше всього їх дозволить подати дерев'яна фруктовниця . У неї також можна покласти ягоди та цукерки. Але чим особливий такий посуд і де можна її придбати на вигідних умовах?

Основні переваги дерев'яних фруктовниць

Фруктовниця дерев'яна, купити яку можна без проблем в спеціалізованому магазині, має велику кількість важливих переваг. Головне з них полягає у високих показниках екологічності. Для створення такої продукції використовуються безпечні фарби та натуральна деревина.

У дерев'яній підставці фрукти добре зберігаються. При цьому деякі з них можуть переймати деревний аромат, що збагачує смакові якості. Також така підставка для фруктів відрізняється підвищеними показниками міцності. Навіть якщо вона впаде на підлогу, то від цього не розіб'ється.

Плюс до всього і звичайна, і складна дерев'яна фруктовница має привабливий дизайн. За допомогою таких виробів можна гідно виконати сервіровку столу. Вони стануть відмінним подарунком для рідної людини або друга.

Що важливо врахувати при виборі дерев'яних фруктовниць

Якщо ви вирішили купити фруктовницю з дерева , то перш ніж це зробити, уважно прочитайте наступні рекомендації.

  • Важливо врахувати розміри вази для фруктів. Найбільш популярні вироби діаметром 25-35 см. Є моделі й інших розмірів. Для щоденного застосування цілком підійде невелика фруктовница. Для прийому гостей можна вибрати варіант побільше.
  • Визначаючись з дизайном вази для фруктів, варто орієнтуватися на особисті переваги. Благо в продажу представлені й класичні, й нестандартні рішення.
  • Якщо цікавить фруктовница на ніжці, то врахуйте, що чаша в ній повинна бути широкою.
  • Щоб бути впевненими у високій якості виробів, слід звернутися до перевіреного часом продавцеві.

Де купити фруктовницю з дерева на вигідних і зручних умовах

Якщо вас цікавить по-справжньому якісний посуд з дерева , звертайтеся в інтернет-магазин Shkura. Пропонуємо дуже великий вибір продукції, виконаної з кращої деревини. Ви можете придбати у нас також дерев'яні аксесуари для кухні. Екологічність використовуваних для їх створення матеріалів підтверджена відповідними сертифікатами. У каталозі представлені вироби, створені відомими виробниками. Це все - ручна робота. Користуватися такими виробами дуже приємно.

У нас можна купити дерев'яну фруктовницю за доступною ціною. Ми надаємо можливість зробити як роздрібну, так і оптову покупку. Обсяг замовлення залежить виключно від ваших потреб. У будь-якому випадку буде надана відповідна гарантія.

Вся продукція, будь то тарілки з дерева або кухонне приладдя, реалізується нами з доставкою. Діємо оперативно. Умови доставки обговорюються заздалегідь. Звертайтеся, з нами вигідно і зручно!