Ми працюємо! Доставка у діючі відділення Нова Пошта та Укрпошта. Слава Україні!

Дубові бочки

Топ продажів
Набір дубова бочка на возі
Розмір дерев'яної бочки 36 х 18 х 26 см., Розмір воза 80 х 25 х 21 см. Обсяг 3 літри. У наборі б..
Очікуємо надходження
Об'єм бочки для вина 2 л., Розмір 24 х 20 х 20 см. Матеріал: дерево дуб. Усередині бочка з нержа..
Очікуємо надходження
Об'єм бочки для вина 5 л., Розмір 28 х 22 х 22 см. Матеріал: дерево дуб. Усередині бочка з нержа..
Очікуємо надходження
Набір з бочки, підставки і 2 кухлів. Об'єм бочки для вина 2 л., Розмір 24 х 20 х 20 см. Матеріал..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної бочки на підставці 40 х 35 х 32 см. Об'єм 3 літри. У наборі бочка, підстав..
Очікуємо надходження
Розмір дерев'яної бочки на підставці 60 х 35 х 35 см. Об'єм 3 літри. У наборі бочка, підстав..
Поширені запитання?

Питання про вибір правильного подарунка актуальне практично 365 днів у році. Кожна людина хоче, щоб презент для близьких людей був не тільки приємним, але і корисним, а також красивим. Поєднати всі ці якості в одному часом непросто, але наш інтернет-магазин Shkura.COM.UA пропонує різні вироби, які можна піднести в якості подарунка. Ми допоможемо зробити оригінальний презент, який не буде припадати пилом на полиці.

Дубові бочки в подарунок

Виготовлені із натуральних матеріалів предмети інтер'єру та побуту - один з найбільш актуальних напрямків сьогодні. Особливим попитом мають бондарські вироби для напоїв. Дерево найкраще зберігає смак вина, коньяку або наливки. Якщо людина, якій ви хочете купити сувенірну бочку в подарунок, не вживає алкоголь, то не поспішайте засмучуватися. Крім настоянок, пива, самогону і медовухи, дана тара також використовується для зберігання квасу, соку, березовиці та навіть води.

Дубова бочка, виготовлена з натуральної та міцної деревини, оснащена металевим або дерев'яним краном і декорована візерунками - це не просто заміна пляшки - це дихання самої природи, що доноситься із старовини. У нас ви можете купити дубову бочку різних обсягів від кращих виробників бондарного сегменту. Ви можете вибрати набір, в який уже будуть входити дерев'яні бокали або окремо придбати дерев'яні пивні кухлі.

Переваги дубових бочок

Подарункова бочка припаде до смаку будь-якому цінителю винних напоїв. Поява такого виробу зробить будь-який стіл святковим, оскільки кожна дерев'яна бочка - це:

  • відмінний спосіб здивувати людину, у якої є все, що потрібно;
  • збереження смакових якостей напою навіть при тривалому зберіганні;
  • стильна прикраса інтер'єру;
  • незвичайна подача алкоголю на святковий стіл;
  • данина старовині, одягнена в сучасний вигляд;
  • екологічно чиста тара для зберігання наливних виробів.

Купівля дубових бочок

Наша компанія пропонує купити дубову бочку за доступною ціною. Оскільки ми напряму співпрацюємо з провідними виробниками, вартість наших товарів знаходиться на низькому рівні, при цьому якість виробів бездоганна. Душа, вкладена у виготовлення, робить дубові бочки для вина особливими, оскільки вони мають теплу енергетику. Поважаючи час наших клієнтів, ми подбали про організацію швидкої доставки, завдяки чому дубову бочку купити в Україні можуть люди з різних міст. Крім того, в нашому каталозі представлений і дерев'яний посуд, який також може служити прекрасним подарунком.

Порадуйте своїх близьких разом із Shkura.COM.UA!